Tijdens de teambuilding – Pelican Challenge probeer je, samen met je collega’s, een toptijd neer te zetten tijdens 4 korte en krachtige challenges en probeer je beter te doen dan andere teams. Deze competitie is gestandaardiseerd waardoor je jouw tijden kunt vergelijken met die van andere bedrijven.
In het tweede deel van deze teambuilding kan je helemaal uitleven op ons opblaasbare Aquapark en genieten van de vrijheid in een prachtige omgeving.
Na afsluiting kan je gezellig napraten op ons privéstrand met een drankje en snack.
(optie BBQ nadien is mogelijk)
Deze bedrijvendag kan geboekt worden in de maanden mei, juni en september, telkens op donderdag of vrijdag.
Bekijk beschikbaarheid in online boekingsformulier. Klik hier en vervolgens op ‘Controleer beschikbaarheid‘.
Andere momenten mogelijk op aanvraag. Stuur een mailtje naar info@pelican.be.
Bij aankomst geven we een korte briefing en krijgen de deelnemers eerst een eigen wetsuit (indien gewenst) en een zwemvest. Omkleden is mogelijk in de kleedruimte gelegen aan ons privéstrand.
Vervolgens starten we met de activiteiten:
Deel 1: Pelican Challenge (1 u)
In kleine groepjes van 5 à 10 personen dagen we jullie uit om in totaal 4 korte proeven tot een goed einde te brengen.
Na de Pelican challenge kunnen jullie even op adem komen met een drankje, waarna we verder gaan met het tweede deel.
Deel 2: Pelican Aquapark (1 u)
Het tweede deel is chill, maar daarom zeker niet minder leuk. Leef je helemaal uit op onze gigantische opblaasbare watertoestellen.
Nadat iedereen is omgekleed bieden we een drankje en een hapje aan op ons prachtige privéstrand waar alle ervaringen en belevenissen kunnen worden gedeeld. Alle activiteiten spelen zich dichtbij elkaar af. Je zal dus kunnen volgen hoe jouw collega’s het ervan afbrengen.
In kleine groepjes van 5 à 10 personen dagen we jullie uit om in totaal 4 korte proeven tot een goed einde te brengen. Deze challenges worden door onze begeleider getimed. De ploeg die het minste tijd nodig had om de proeven af te ronden, is de winnaar. Heeft jouw team een scherpe tijd neer gezet? Top! Dat verdient eeuwige roem. De naam van jullie bedrijf wordt toegevoegd aan onze fysieke Wall of Fame! Check ook onze sociale media voor de laatste ontwikkelingen van onze Pelican Challenge… 😉
Wat mag je zoal verwachten? MegaSUP, Aquaroller, kantelkubus, gellyball, … Kortom… dolle pret! 🙂
Het tweede deel is chill, maar daarom zeker niet minder leuk. Leef je helemaal uit op onze gigantische opblaasbare watertoestellen. Katapulteer je collega’s meters in de lucht met onze mega katapult. Jump, Fly, Slide, Climb, … het kan allemaal tijdens deze vrije sessie op Pelican Aquapark.
Na afloop van de activiteiten bieden we jullie een drankje en hapje aan op onze unieke locatie zodat er gezellig kan worden nagepraat over alle belevenissen.
Het drankje en hapje wordt aangeboden door “Horeca De Lilse Bergen” op onze locatie en is standaard inbegrepen in de prijs van 45 euro (*).
Ingebegrepen:
2 drankjes per deelnemer
Dranken af te halen aan buffet / extra dranken aan tarief te verkrijgen
(*) exclusief BTW
Wil je na de drink nog gezellig tafelen op een unieke locatie? Uitzonderlijk voor bedrijven is het toegelaten om te BBQ’en op ons prachtige privéstrand.
Horeca De Lilse Bergen voorziet speciaal voor jouw groep een lekkere BBQ op onze unieke privélocatie!
Inbegrepen:
Prijs: 35 euro per persoon (*)
(*) exclusief BTW
Alle deelnemers moeten minstens 25 m kunnen zwemmen.
Er dienen minstens 20 deelnemers in te schrijven voor deze bedrijvendag.
Een verzekering is niet inbegrepen
We hebben kwalitatieve lange en korte wetsuits in alle maten ter beschikking. Deze worden na gebruik steeds ontsmet met desinfecteermiddel. Heb je het gemakkelijk koud? Dan kan je ter plaatse een wetsuit huren.
Prijs: 2,5 euro per wetsuit (*)
(ter plaatse te betalen of op factuur)
(*) exclusief BTW
Heb je toch nog twijfels of vragen over dit event? Op onze FAQ zal je waarschijnlijk een antwoord vinden! Zoniet, aarzel dan niet en contacteer ons voor meer info. Laat je alvast inspireren op onze Facebook en Instagram!
Deze foto’s brengen je in de juiste sfeer: